У конференц-залі навчально-бібліотечного комплексу Університету відбулося Експертне обговорення «Спеціалізований антикорупційний суд: найкращі світові практики та перспективи створення в Україні»

25-05-2017, 09:25

Захід організовано та проведено за сприяння Програми USAID «Нове правосуддя» спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні.

Учасниками дискусії стали судді, експерти, науковці, представники НАБУ та ЗМІ.

З вітальними словами звернулися заступник керівника Програми USAID «Нове правосуддя» Наталія Петрова, представник Координатора проектів ОБСЄ в Україні Олександр Водянніков та ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василь Тацій.

Захід було продовжено у трьох Сесіях:

– «Трибунал для корупціонерів: світова практика і уроки для України»;

– «Антикорупційний суд та судова реформа»;

– «Місце Вищого антикорупційного суду в системі антикорупційних органів».

Під час дискусії обговорено причини, які обумовлюють потребу заснування спеціалізованих антикорупційних судів та можливі моделі їх організації; світовий досвід створення і функціонування антикорупційних судів; перспективи створення Вищого антикорупційного суду в Україні.

Серед учасників дискусії: Маркіян Галабала – адвокат, експерт Реанімаційного пакету реформ, Анастасія Красносільська – експерт Центру протидії корупції, Ольга Ніколаєва – юридичний радник Програми USAID «Нове правосуддя» та ін.