У гуртожитку № 2 Університету (вул. Гв. Широнінців, 43) проведено «Конкурс на кращу кімнату»

08-06-2018, 15:20
Організатор – студентська рада гуртожитку на чолі з головою Аллою Фазан та старостою гуртожитку Анастасією Шевченко.
Допомога у проведенні конкурсу та контроль за його процесом здійснювалися адміністрацією гуртожитку та деканатом Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України.
Відбір кімнат відбувався за такими критеріями: стан меблів, стін, стелі, підвіконь; наявність плафонів, вхідних ручок; відсутність заборонених електроприладів; загальний санітарний стан та оформлення кімнати.
За результатами переможцями стали:
І місце − кімната № 233 (Тигран Даниелян, 4 курс);
ІІ та ІІІ місця  поділені між кімнатами № 253 і 112  (Юлія Малай та Вікторія Клим (обидві -3 курс) і Софія Рукас, 1 курс ).
Почесні грамоти та призи вручили заступник директора Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України В.Ф.Оболенцев і комендант гуртожитку К.З.Малютін.
«Належні умови проживання − передумова відмінного навчання й повноцінного відпочинку. Такі конкурси будуть продовжуватися, вони є важливими та необхідними», − зазначив заступник директора Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України В.Ф.Оболенцев.