У галереї навчально-бібліотечного комплексу почала роботу нова виставка «Хвилюючі миттєвості буття»

14-02-2018, 11:53

Перший проректор Ю.Битяк, відкриваючи захід, побажав успіхів усім талановитим людям, які по-особливому бачать світ і вміють виразити себе через творчість, додавши: «Виставка, дійсно, захоплює після перегляду картин переповнюють оптимізм і жага до життя».

«Хвилюючі миттєвості буття» можна визнати однією із спроб нагадати про значущість гармонійних начал у житті людини. Твори, представлені на виставці, доводять, що і сучасна людина може жити у довершених стосунках, у гармонії сама із собою, з іншими людьми, природою.

Виставка стала своєрідним полілогом молодих художників Харкова (Олексія Дмитрієва, Ірини Калюжної, Сергія Коваленка, Наталії Третьякової) із сучасним світом, а також зі старшим поколінням харківських живописців, яких представляє народний художник України, член-кореспондент Національної академії мистецтв України, завідувач кафедри живопису Харківської державної академії дизайну і мистецтв В.Ганоцький, роботи якого прикрашають зали й аудиторії НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Запрошуємо всіх відвідати виставку!

Довідка: Василь Ганоцький – відомий майстер живопису, портретист, пейзажист, навчався професії в народного художника України А.Константинопольського, заслужених художників Є.Єгорова, О.Вяткіна, В.Чауса. Його полотна, на думку доньки митця, – це лірико-поетичні роздуми, відверта розмова з глядачами. Реалістична школа ХХ століття сформувала у живописця майстерне, бездоганне вміння композиційної побудови, почуття кольору, володіння пензлем та фарбами тощо. Високого рівня професіонал з самого початку діяльності зумів поєднати класичні настанови станкового живопису з власним вподобаннями, так яскраво виявленими у власному художньому стилі. Його відкритість і щирість дозволили бути успішними не тільки серед любителів живопису, він здобув авторитет і серед колег, і серед мистецтвозавців.