Усім, хто цікавиться правом та мистецтвом!!!

10-10-2017, 12:33

Якщо Вам потрібні знання у сфері реалізації та захисту авторських прав, якщо Ви прагнете бути компетентними у складанні ділових паперів, якщо Ви не уявляєте своєї дороги без творчості та креативності, якщо Ви хочете удосконалити володіння українською мовою, то запрошуємо Вас взяти участь у новій сертифікатній програмі «Art-право».

Встигніть зареєструватися за посиланням http://nlu.edu.ua/сертифікатні-освітні-програми/art-право/ і стати частиною нашого цікавого проекту! (телефон для довідок: 099 772 83 53

Фахівці програми: Н.Є.Яркіна, кандидат юридичних наук, доцент (кафедра цивільного права №1); Н.Ю.Філатова, кандидат юридичних наук (кафедра цивільного права №1); А.М.Євков, кандидат юридичних наук, доцент (кафедра цивільного права №2); В.М.Пивоваров, кандидат філологічних наук (кафедра культурології), А.О.Шпак, керівник прес-служби НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Фахівці творчих майстерень: Л.П.Міндарева, лаборант лабораторії технічного забезпечення учбового процесу центру інформаційного та технічного забезпечення навчального процесу, О.С.Качикова, магістр психології, А.О.Борщова та О.В.Бойко – члени Національної спілки письменників України,  Ю.Ворошилов – відомий харківський фотограф.

Проте це далеко не всі цікаві особистості, з якими Вам доведеться познайомитися.

Долучайтеся! Творчі юристи зустрічаються тут.

Сплелися дні у жовту косу –

Це сипле листям вічна осінь.

І ми усміхнені й ласкаві,

Йдемо дорогою «Арт-право»…