Уряд присвоїв ім’я академіка В.В.Сташиса Інституту вивчення проблем злочинності

04-10-2012, 15:31

Кабінет Міністрів присвоїв ім‘я академіка В.В.Сташиса Інституту вивчення проблем злочинності Національної академії правових наук України. Відповідну постанову було ухвалено 3 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів.

Таким чином Уряд підтримав ініціативу наукової громадськості щодо увічнення пам’яті відомого в Україні й за кордоном вченого, Героя України, академіка В.В.Сташиса, який зробив великий особистий внесок у становлення юридичної освіти і науки та формування законодавства України. Крім того, цією ж постановою Кабмін уніфікував назви установ, які входять до складу Національної академії правових наук України.

Зокрема, назву Інституту вивчення проблем злочинності Національної академії правових наук України змінено на «Науково-дослідний інститут вивчення злочинності імені академіка В.В.Сташиса Національної академії правових наук України». Назву Науково-дослідного центру правової інформатики Національної академії правових наук України змінено на «Науково-дослідний інститут інформатики і права Національної академії правових наук України».