Університет успішно виконав вимоги УЄФА з розміщення гостей Євро-2012

26-06-2012, 14:51

Після проведення переговорів із представниками УЄФА (ще у 2010 році) та відповідно до їх вимог і укладених договорів гостей та вболівальників матчів Євро-2012 розміщували у гуртожитку № 10, вул. Пушкінська 70; гуртожитку № 13, вул. Студентська 5/1 та санаторії Березовий Гай.

Всього було розміщено 626 гостей та вболівальників із 15 країн світу (перші вболівальники прибули 6.06.2012, а останні виїхали − 18.06.2012).

З метою допомоги та гідної зустрічі гостей, було сформовано загін із студентів-добровольців (загальною кількістю − 107, які успішно склали тести). В основному це були студенти факультету підготовки кадрів для Міністерства юстиції України та факультету підготовки юристів для МЗС України. Вони чергували цілодобово, інформували і консультували гостей, заповнювали всі документи (було розроблено та затверджено 13 бланків для заповнення), надавали іншу допомогу.

«Деякі іноземці приїжджали з великими сумками, в яких були продукти, в черевиках і одязі для пересування по пересіченій місцевості. Вони думали, що в Україні дуже складна ситуація, інші відносини між людьми, і були здивовані, що все не так. Тепер завдяки нашій гостинності, спілкуванню їхня думка про Україну, їх відношення і ставлення до нас змінилися», − повідомив ректор В.Я.Тацій.

Як зазначив голова оргкомітету Євро-2012 Університету проректор із навчально-методичної роботи В.В.Комаров: «Після завершення матчів Євро-2012 у Харкові ніяких нарікань щодо комфорту, безпеки, роботи наших студентів-добровольців ні від фахівців УЄФА, ні від численних гостей не було. Можна констатувати − не сталося жодного серйозного ексцесу».

Усі гості високо оцінили дружелюбність та гостинність (ось декілька відгуків гостей):

Дорогі друзі!

Нам дійсно сподобалося перебування тут – і в гуртожитку і в місті. Люди дуже доброзичливі. Величезне Вам спасибі. Всього Вам найкращого.

Гоізен і Кью (кімната № 44), Данія

Дорогі друзі! Велике спасибі за дружній прийом. Дуже гарне місто і готель із прекрасним обслуговуванням. Азіз,  Іран

Дорогі друзі, велике Вам спасибі за дружній прийом у цьому прекрасному готелі! Наше перебування там було дуже приємним, нас оточували усміхнені і доброзичливі люди. Артур і Феррі, Португалія

Це був чудовий досвід. Відмінний персонал, завжди допомагали. Зараз ми друзі. Подяка та любов від Стіва, США