Університет став переможцем і отримав золоту медаль на ІІІ виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті» (м. Києв)

20-10-2011, 16:18

ІІІ виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті» відбулася 18-20 жовтня в м. Києві.

На виставці презентувалися здобутки вітчизняної освіти і науки, інноваційні новітні методики, технології, досягнення наукових установ, досвід найавторитетніших навчальних закладів. Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» є постійним учасником цієї виставки. Виставковий комплекс Університету був представлений науково-методичними здобутками за останні п’ять років. Він став переможцем і отримав золоту медаль у номінації «Інновації у використанні інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі». Університет також нагороджено Почесним дипломом за активне впровадження в навчальний процес освітніх інновацій, а ректору В. Я. Тацію та проректору з навчально-методичної роботи В.В.Комарову висловлено подяку за творчу організаторську роботу по впровадженню інноваційних технологій в освітню практику.