Університет святкував випуск своїх студентів

11-05-2012, 16:32

У Палаці студентів відбулися урочисті збори, присвячені випуску юристів-магістрів Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України, Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України, військово-юридичного факультету, господарсько-правового факультету, факультету підготовки кадрів для органів юстиції, факультету підготовки юристів для МЗС України, факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, факультету підготовки кадрів для системи Пенсійного фонду України.

Церемонія вручення дипломів, за традицією, розпочалася з вітального слова ректора Університету В.Я.Тація, який побажав випускникам знайти гідне застосування отриманим за роки навчання у вузі академічним знанням та практичним навичкам. Він зауважив: «Всі ваші рішення носитимуть правовий характер і від них залежатиме доля людини і авторитет держави. Я не один раз говорив про це і нагадаю вкотре: якщо лікар помиляється, а це буває в житті, то кажуть, що поганий лікар. Якщо помиляється юрист, який обіймає відповідальну посаду, то перш за все кажуть, що винна держава. Тому від вас залежить, якою буде держава, як вона буде сприйматися громадянами не тільки нашої країни, а й світу».

До побажань ректора приєдналися та висловили найщиріші побажання щастя і успіхів в подальшій професійній діяльності почесні гості: перший заступник Міністра юстиції України, член наглядової ради Університету І.І.Ємельянова (випускник Університету); начальник Головного слідчого управління МВС України, генерал-майор, член наглядової ради Університету В.І.Фаринник (випускник Університету); начальник відділу підготовки кадрів і зв’язків з навчальними закладами Генеральної прокуратури України, старший радник юстиції М.П.Калиниченко; начальник Головного управління юстиції в Харківської області С.М.Мохончук; директор Департаменту персоналу та бухгалтерського обліку Пенсійного фонду України Ж.В.Зленко; начальник Департаменту кадрового забезпечення та охорони здоров’я Державної пенітенціарної служби України, генерал-майор С.А.Зінченко (випускник Університету); начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області В.М.Ачкасов; начальник слідчого управління ГУМВС України в Харківській області З.С.Галаван; начальник Управління правового забезпечення Служби безпеки України, підполковник юстиції В.Л.Бабюк, військовий прокурор Південного регіону України, генерал-майор І.О.Папуша та ін.

Від батьків випускників звернулася суддя Харківського апеляційного господарського суду І.А.Шутенко. Вона привітала випускників, подякувала професорсько-викладацький склад Університету та підкреслила: «В Університеті навчалися 4 покоління моєї родини – дідусь, батько, я і моя дитина, яка сьогодні отримала диплом найкращого вищого навчального закладу».

На адресу ректорату та викладачів Університету прозвучали теплі слова вдячності випускників. Вони говорили про нові можливості та перспективи, що відкриваються перед ними завдяки отриманим знанням і вмінням. Зокрема Катерина Сахно (Інститут підготовки кадрів для органів Прокуратури України) наголосила: «Сьогодні особливий день – завершено певний етап нашого життя, навчальний. Сьогоднішній день став днем випуску з вузу. Але, завершуючи одну справу, ми одночасно починаємо нову, починаємо нову сторінку свого життя. Ми обіцяємо гідно нести звання випускника Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»».

Випускники поклали квіти до пам’ятника викладачам, студентам та співробітникам Університету загиблим у роки Великої Вітчизняної війни.

Дипломи магістра отримали 2097 студентів (774 – із відзнакою).