Університет святкував випуск магістрів 2018

23-02-2018, 18:02

23 лютого відбулися урочисті збори, присвячені випуску юристів-магістрів Інституту прокуратури та кримінальної юстиції, Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України, Слідчо-криміналістичного інституту, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, військово-юридичного факультету, господарсько-правового факультету, міжнародно-правового факультету, факультету публічного права та адміністрування, факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України.

Головний для випускників захід проходив у Палаці студентів Університету за участю численних гостей. За традицією збори відкрив ректор Університету В.Я.Тацій, який привітав випускників і зазначив: «Сьогодні велике і радісне свято. Ви – щасливі люди, стали магістрами кращого юридичного вишу держави – Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого».

«Якість навчання підтверджують певні показники. Приємно, що час минає, а вони не змінюються. Після тривалого конкурсу (майже рік) до нового Верховного Суду зі 113 обраних суддів 40% – саме випускники нашого вишу різних років. Половина Конституційного Суду України – вихованці Університету, а очолює КСУ також колишній студент НЮУ імені Ярослава Мудрого», – констатував Василь Якович і додав: «Завжди вдячний випускникам, які своїм служінням державі довели, що вони – випускники кращого вишу».

Ректор пригадав слова Президента України під час відкриття навчально-бібліотечного комплексу 3 березня 2017 р.: «На яких трьох стовпах стоїть міцний університет? Перший – це професорсько-викладацький склад, другий – студентська молодь, третій – бібліотека. Це – серце Університету! Вперше запускається така бібліотека, така високотехнологічна, яка забезпечує не просто можливість отримати знання, а й насолоду, перебуваючи у цих стінах. І це вперше за 25 років нашої незалежності ми побудували таку красу».

Василь Якович додав: «Нехай буде мир і злагода у ваших домівках і в нашій країні. Я вірю, що Україна буде красивою, квітучою, економічно розвиненою, незалежною, соборною, заможною державою! Давайте об’єднуватися навколо цих глобальних цілей».

Привітали випускників і висловили найщиріші побажання почесні гості: начальник Управління СБ України в Харківській області А.В.Носач; заступник начальника Управління СБ України в Харківській області – начальник головного відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю В.І.Прищепа.

Батьки випускників подякували професорсько-викладацькому складу Університету й підкреслили, що вони пишаються тим, що їх діти отримали дипломи найкращого ЗВО країни, та побажали випускникам доброї долі.

На адресу ректорату і викладачів Університету прозвучали теплі слова вдячності від випускників. Вони говорили про нові можливості та перспективи, що відкриваються перед ними завдяки отриманим знанням і вмінням, та запевнили всіх, що будуть гідно нести звання випускника Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у зоні АТО.

Випускники поклали квіти до пам’ятника викладачам, працівникам та студентам вишу, які загинули у Другій світовій війні.