Університет святкував випуск магістрів

27-02-2017, 18:09

24 та 27 лютого відбулися урочисті збори, присвячені випуску юристів-магістрів Інституту прокуратури та кримінальної юстиції, Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України, Слідчо-криміналістичного інституту, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, військово-юридичного факультету, господарсько-правового факультету, міжнародно-правового факультету, факультету публічного права та адміністрування, факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України.

Головний для випускників захід проходив у Палаці студентів Університету за участю численних гостей. За традицією збори відкрив ректор Університету В.Я.Тацій, який привітав випускників і зазначив: «Сьогодні велике і радісне свято колишніх студентів та нинішніх випускників, які вперше отримують дипломи магістра кращого юридичного вишу держави – Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого».

«Дуже важливо, що ви перш за все громадяни країни, яку протягом століть випробували на міцність, і яку сьогодні також треба  захищати, відстоюючи  її незалежність», – сказав В.Я.Тацій.

Василь Якович додав: «Бережіть себе, своїх батьків, друзів, рідну землю. Нехай буде мир і злагода у ваших домівках та у нашій країні. Я вірю, що Україна буде красивою, квітучою, економічно розвинутою, незалежною та соборною державою. Слава Україні!»

Привітали випускників та висловили найщиріші побажання почесні гості: начальник Управління СБ України в Харківській області Е.В.Кріцин; перший заступник прокурора Харківської області А.М.Гончаренко; заступник начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області полковник поліції В.В.Тимошко; начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області О.В.Чурсін; начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України в Харківській області В.В.Остапенко.

Батьки випускників подякували професорсько-викладацькому складу Університету та підкреслили, що вони пишаються тим, що їхні діти отримали дипломи найкращого вищого навчального закладу України, та побажали випускникам доброї долі.

На адресу ректорату та викладачів Університету прозвучали теплі слова вдячності від випускників. Вони говорили про нові можливості та перспективи, що відкриваються перед ними завдяки отриманим знанням і вмінням, та запевнили всіх, що будуть гідно нести звання випускника Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у зоні АТО.

Випускники поклали квіти до пам’ятника викладачам, працівникам та студентам вишу, які загинули у Другій світовій війні.