Університет отримав золоту медаль «Лауреат конкурсу-2012» та диплом на Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті»

17-10-2012, 16:58

16-18 жовтня у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася IV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Виставка представила 625 навчальних заклади з 27 регіонів України різних рівнів і форм власності, наукові та методичні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, міжнародні установи і представництва, підприємства і бізнес-структури, що забезпечують галузь освіти засобами навчання.

У заході взяли участь: 99 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, науково-методичних центрів, міжнародних установ; 417 – закладів післядипломної освіти, шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчально-виховних закладів; 74 – навчально-методичних центри та заклади професійно-технічної освіти; 35 – підприємств, компаній, фірм–виробників та дистриб’юторів засобів навчання, видавництв, засобів масової інформації.

У ході виставки було представлено досягнення вітчизняних навчальних закладів, тенденції розвитку освітньої сфери та можливості покращення якості освіти шляхом впровадження інноваційних технологій в освітнє середовище.

Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» є постійним учасником виставки. У цьому році він презентував номінаційну розробку «Інновації у співпраці вищих навчальних закладів з ринком праці». Також представлені: широкомасштабна книжкова експозиція «Праці вчених НУ «ЮАУ імені Ярослава Мудрого»; автоматизований бібліотечний комплекс університету; автоматизована система управління навчальним процесом університету.

Вуз отримав золоту медаль «Лауреат конкурсу-2012» у номінації «Інновації у співпраці вищих навчальних закладів з ринком праці» та диплом за активне впровадження інноваційних освітніх технологій.

Ректора університету В.Я.Тація та проректора В.В.Комарова відзначено подякою за особистий внесок у розвиток і упровадження освітніх інновацій.