Університет отримав диплом «Лідер національної системи рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів України»

16-10-2012, 16:53

16-18 жовтня у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходить IV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті».

У день відкриття вперше відбулося вручення дипломів Національної системи рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів.

Оцінювання вищих навчальних закладів проводиться в рамках реалізації заходів Національного плану дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та спрямована на виконання Указу Президента України № 926/2010 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», план-графіку реформ за напрямом «Реформа освіти». Координатором та розробником проекту є Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту України.

У рейтинговому оцінюванні взяли участь 229 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації усіх форм власності та підпорядкування. Рейтинг визначався на підставі обробки результатів діяльності та потенціалу за 2010/2011 навчальний та 2011 календарний роки.

Показниками діяльності ВНЗ визначені: активність університету на міжнародному рівні, якість контингенту студентів, якість науково-педагогічного потенціалу, результативність науково-дослідної та науково-технічної діяльності та ресурсне забезпечення навчального процесу.

Визнанням найкращої підготовки студентів, активності вишу на міжнародному рівні, кваліфікованості науково-педагогічного персоналу стало нагородження Університету дипломом «Лідер національної системи рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів України».