Університет отримав Гран-прі у номінації «Університет року» на ІV міжнародній професійній спеціалізованій виставці «Освіта в Україні. Освіта за кордоном» під гаслом «Навчайся в Україні»

23-02-2017, 17:05

Захід відбувся у Колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Основна мета виставки – створення іміджу та престижу якісної конкурентоздатної освіти України, аби українські абітурієнти здобували її саме на території нашої країни.

Під час заходу проходило знайомство абітурієнтів із представниками навчальних закладів, освітніх установ і організацій України.

На міжнародній виставці було представлено експозиційні матеріали, соціальний відео-ролік  про Університет, виставково-тематичні комплекси.

За результатами заходу Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого став переможцем і отримав Гран-прі 2017 року у номінації «Університет року».

Також у рамках національного проекту «Згадай про АLMA MATER. Подякуй за освіту» нагороджено Почесним дипломом випускника нашого вишу, заступника Міністра освіти та науки України Романа Володимировича Гребу.