Університет отримав Гран-прі та диплом за активну роботу з модернізації системи освіти у номінації «Лідер вищої освіти України» на ІІІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2012»

03-03-2012, 15:24

ІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти 2012» проходила 1-3 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Урочисте відкриття відбулося за участю Міністра освіти, науки, молоді та спорту Д.Табачника та президента Національної академії педагогічних наук України В.Кременя.

Ця виставка є одним із найбільш помітних та масштабних презентаційних заходів в українській освітній галузі. Цього року вона стала місцем зустрічі представників близько 800 провідних навчальних закладів, видавництв, центрів, асоціацій та підприємств з усіх регіонів України, а також з Російської Федерації, Чеської Республіки, Естонської Республіки, Швейцарської Конфедерації, Словацької Республіки, Республіки Польща, Сполучених Штатів Америки.

Під час урочистої церемонії відкриття Д.Табачник вручив нагороди переможцям рейтингового виставкового конкурсу. У номінації «Лідер вищої освіти України» Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» отримав Гран-прі та диплом за активну роботу з модернізації системи освіти. Почесною грамотою нагороджено ректора університету В.Я. Тація – «За плідну організаторську діяльність з підвищення якості національної освіти».

Університет силами Центру інформаційного і технічного забезпечення навчального процесу та наукової бібліотеки, на заході презентував номінаційні матеріали: інформація до рейтингового виставкового конкурсу «Напрями діяльності і показники вищого навчального закладу ІІІ – ІV рівнів акредитації – учасника рейтингового виставкового конкурсу за 2010-2011 н.р.», широкомасштабна книжкова експозиція «Праці вчених Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», електронна презентація «Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» − кращі традиції правової освіти та науки».