Університет отримав Гран-прі «Лідер міжнародної діяльності» на VIII міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та V міжнародній виставці «Освіта за кордоном «World Edu»»

24-03-2017, 15:33

IMG_6303Захід відбувся 16-18 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Організатори виставки: компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук.

У заході взяли участь провідні університети України та зарубіжні навчальні заклади Великої Британії, Франції, Канади, Польщі, Словаччини, Чехії та ін.

Університет на міжнародній виставці представив експозиційні матеріали, методичні доробки, виставкові комплекси, відео-ролік  про Університет, книжково-тематичну виставку тощо.

За результатами наш навчальний заклад отримав   Гран-прі «Лідер міжнародної діяльності», а також диплом за активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти.

Подякою нагороджено ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого  В.Я.Тація за плідну та активну організаторську діяльність із модернізації національної системи освіти та проректора В.В.Комарова за результативну навчально-наукову та організаторську діяльність із підвищення якості національної освіти.