Університет нагороджено золотою медаллю та дипломом «За активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу»  на ІХ міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» (м. Київ)

25-10-2017, 15:34

Захід триває 24-26 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Міжнародний освітній форум – професійний представницький захід галузі освіти України, який з 2009 року представляє: виставку національних вищих навчальних закладів, наукових установ, обласних і міських органів управління освітою, професійно-технічних навчальних закладів і науково-методичних центрів, загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних закладів освіти; виставку закордонних навчальних закладів, освітніх агенцій і міжнародних представництв; виставку виробників і постачальників сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень; науково-практичні конференції, круглі столи, семінари, презентації, майстер-класи;  конкурси для учасників.

У виставці беруть участь понад 550 учасників із 24 регіонів України, Канади, Польщі, США, Словаччини, Австрії, Чехії та ін.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого представив експозиційні матеріали, методичні доробки, виставкові комплекси, відео-ролік, книжково-тематичну виставку тощо.

За результатами Університет отримав золоту медаль та диплом у номінації «Застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу». Ректора Національного  юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.Я.Тація нагороджено  подякою «За активну організаторську діяльність із упровадження інновацій у оновлення змісту освіти», проректора  з навчально-методичної роботи В.В.Комарова – подякою «За наполегливу працю в розробці та упровадженні інновацій у діяльність навчального закладу».