Університет відвідав та прочитав цикл лекцій відомий американський правознавець, адвокат Жан Сейгель (Jan K. Seigel, Esq.)

25-10-2017, 10:05

У межах розбудови партнерських відносин і міжнародного співробітництва з науковим та юридичним співтовариством Сполучених Штатів Америки 18-22 жовтня до Університету був запрошений відомий американський правознавець, адвокат Жан Сейгель (Jan K. Seigel, Esq.), який   входить до ТОП-100 судових юристів США, регулярно читає лекції для Американської асоціації адвокатів та у правничих школах Сполучених Штатів Америки та Європи.

Під час візиту пан Сейгель прочитав студентам Університету серію лекцій, присвячених порівняльному аналізу окремих аспектів кримінального права та судового процесу в Україні та США,  поділився досвідом практичної діяльності з представництва інтересів громадян в судових інстанціях США, Сейгель надав студентам поради щодо ефективного здійснення захисту у суді, тактики ведення прямого та перехресного допиту, відповів на питання студентів та викладачів Університету.

Відбулася зустріч Жана Сейгеля з керівництвом Університету, на якій обговорювалися можливості подальшої співпраці.

Упродовж вихідних студенти познайомили пана Сейгеля з відомими пам’ятками міста Харкова та продовжили бесіду про особливості розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень у США, отримали поради щодо побудови успішної юридичної кар’єри.

Наприкінці візиту  Жан Сейгель висловив щире захоплення рівнем знань та професійної підготовки студентів Університету, та навчальними можливостями, які створені у вищому навчальному закладі.