Університет відвідав Скотт Стайлз, заступник менеджера м.Цинциннаті (Огайо, США)

16-11-2012, 19:11

У рамках програми Legislative Fellows Program (Програма стажування працівників законодавчої влади − LFP), що адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти та фінансується Державним Департаментом США, місто-побратим Харків відвідав заступник менеджера м.Цинциннаті Скотт Стайлз.

На зустрічі зі студентами та викладачами Університету гість розповів про дві системи управління містом, які існують у Сполучених Штатах, Канаді, Австралії; поділився досвідом з питань місцевого самоврядування у м.Цинциннаті; розповів про структуру міста, звернув увагу на особливості та механізми управління.

Скотт Стайлз навів приклади формування та розподілу бюджету, порівняв транспортну систему м.Цинциннаті та м.Харкова.

Гість зазначив, що великим досягненням для країни та м.Харкова, як важливого шагу  для виходу у світовий простір, було успішне проведення Євро− 2012.

Він також відповів на чисельні питання студентів.