Університет відвідав Голова Слідчого комітету Республіки Білорусь, випускник 1995 року факультету № 2 І.Д.Носкевич

15-03-2017, 17:12

У рамках візиту делегації Слідчого комітету Республіки Білорусь на чолі з Головою комітету генерал-майором юстиції І.Д.Носкевичем відбулася зустріч з ректором Університету В.Я.Тацієм та проректором Ю.Г.Барабашем.

Під час зустрічі сторони обговорили можливі форми співпраці між Університетом та Слідчим комітетом Республіки Білорусь, зокрема у сфері підготовки кадрів (у т.ч. шляхом створення з білоруськими вишами спільних магістерських програм), проведенні спільних наукових заходів, запровадженні системи підвищення кваліфікації, обміні сучасною науково-методичною літературою. Ректор В.Я.Тацій та І.Д.Носкевич висловили зацікавленість у розвитку двосторонньої співпраці.

Після цього гості зустрілися зі студентами Університету.

Звертаючись до присутніх, Іван Данилович зазначив: «Знову опинитися у стінах університету – це мрія всього життя. Важко було знайти час, але через 22 роки, нарешті, я  в альма-матер. Зараз – це зовсім інший виш, і серце радіє, коли бачу такі зміни та перетворення. У найкращому вузі колишнього СРСР я отримав не тільки диплом з відзнакою, а й ґрунтовні знання, завдяки яким я зміг успішно стартувати у професійне життя».  І.Д.Носкевич розповів про професійну діяльність на різних посадах, починаючи від стажера прокуратури до прокурора області. У 2015 році його було призначено на посаду Голови Слідчого комітету Республіки Білорусь.  «Мені дуже пощастило,  що я – один із вас, колишній студент. У цьому Університеті професори і викладачі намагаються донести не тільки знання, а й багато чого іншого, що вкладають у ваші серця і душі, що в майбутньому відплатиться сторицею».

Теплими словами І.Д.Носкевич звернувся до колишнього декана факультету № 2 заслуженого професора Університету В.І.Тертишникова: «Шановний Володимире Івановичу, дуже хотів Вас побачити, щоб передати від себе особисто та всіх моїх одногрупників слова щирої вдячності за все, чому Ви нас навчили. Всі Ваші випускники  професійно відбулися, є серед них заступник Генерального прокурора, прокурор Мінська, два міністри та прокурори  різного рівня. І всі ми бажаємо Вам міцного здоров’я та довгих щасливих років життя».

Після зустрічі Іван Данилович відповів на запитання студентів, які стосувалися його студентського життя, а також теперішньої професійної діяльності, зокрема, організації роботи слідчих органів у Республіки Білорусь, вимог, що ставляться до кандидатів на посаду працівника слідчих органів.

Перший заступник голови Асоціації випускників Університету Ю.Г.Барабаш вручив І.Д.Носкевичу «Диплом почесного випускника» (вищу нагороду Асоціації випускників).

Після цього гості мали можливість ознайомитися з чудовою матеріально-технічною базою Університету.

За результатами зустрічі І.Д.Носкевич зробив запис у Книзі почесних гостей Університету.