Університет взяв участь у флешмобі «Молодь читає – Харківщина процвітає», присвяченому Всеукраїнському дню бібліотек

29-09-2017, 14:00

Захід об’єднав молодь навколо ідеї культурного та інтелектуального розвитку регіону та підвищив інтерес  до читання, продемонстрував, що місце сучасної бібліотеки – саме в центрі важливих для громади подій, а її соціальна місія – згуртовувати и та надихати на розвиток.

Учасниками  акції стали 26 вищих навчальних закладів м. Харкова.  Студенти, які були  вільні у виборі літератури, форматів читання, одночасно читали книжки,  чим підтвердили статус Харкова, як інтелектуальної столиці.

Національному юридичному університету імені Ярослава Мудрого вручено офіційний лист-подяку від Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.