15-05-2010, 11:39

Триває робота над остаточним варіантом проекту закону про зміни до закону України “Про вищу освіту”.

Національний університет “Юридична академія України імені Ярослава Мудрого” за дорученням Міністерства освіти та науки України розробляє остаточний варіант проекту закону про зміни до закону України “Про вищу освіту”.

Над законопроектом працюють: проректор Академії В.В.Комаров, завідувачка кафедри цивільного права №1 В.І.Борисова, завідувач кафедри цивільного права №2 В.Л.Яроцький, завідувач кафедри трудового права В.В.Жернаков, завідувач кафедри конституційного права Ю.Г.Барабаш, завідувач кафедри фінансового права М.П.Кучерявенко, доц. кафедри адміністративного права В.В.Зуй, доц. кафедри господарського права І.А.Селиванова, інспектор навчального відділу І.М.Коршунова.

Для внесення змін в чинний закон надійшло 376 різних пропозицій по всім розділам та статтям (окрім 13 та 14) з 56 наукових установ та навчальних закладів.

Серед питань, які потребують змін та уточнень, такі: якою має бути структура вищої освіти (ст. 6-8 чинного законодавства), уточнення типів вищих навчальних закладів та долі національних, система наукових ступенів та звань, принципи взаємовідносин приватних ВНЗ з МОН України тощо.