Триває реєстрація на освітню сертифікаційну програму – «Податковий юрист»

10-10-2017, 10:36

Шановні друзі, раді повідомити про початок реєстрації на освітню професійну програму –«Податковий юрист», у 2017/2018 році!

«Податковий юрист» – це освітня сертифікаційна програма, яка спрямована на підготовку фахівців у сфері оподаткування та створена найкращими науковцями у партнерстві з досвідченими практичними працівниками та роботодавцями – відомими юридичними фірмами.

Наші переваги:

– унікальні авторські курси;

– досвідчені інструктори, серед яких: кращі викладачі НЮУ ім. Ярослава Мудрого та Банківського інституту Вища школа (Прага, Чехія), представники ДФС, судді, керуючі партнери та провідні юристи відомих юридичних фірм («OMP», «ILF», Корпорація «Консалтингова група «Рубаненко і партнери» та інші);

– проходження стажування для випускників та підвищені шанси при працевлаштуванні;

– можливість отримати багатий практичний досвід;

– очна форма навчання;

– сертифікат по завершенню програми.

Програма «Податковий юрист» допоможе вам зробити перший крок до юридичної кар’єри у сфері оподаткування, пройти стажування у юридичних компаніях та отримати перше робоче місце.

Звертаємо Вашу увагу, що передбачено систему розстрочки сплати за навчання.

Реєструйтесь на кафедрі фінансового права або заповнюйте реєстраційну форму та приєднуйтесь до слухачів програми:

Реєстрація триває до 15-го жовтня. Поспішайте, кількість місць обмежена!

За додатковою інформацією звертайтеся на кафедру фінансового права або за тел. (057) 704-93-02

План програми:

– Правове регулювання податкової системи

– Митні платежі

– Трансфертне ціноутворення

– Адміністрування податків, зборів, платежів

– Податкові спори

– Відповідальність за порушення податкового законодавства

– Міжнародне податкове право

– Податкове право Європейського Союзу

– Податкове планування

– Документальне забезпечення адміністрування податків та зборів