Студент Університету Радислав Ткаченко став кращим суддею Всеукраїнського дебатного турніру «Jedi Training Camp»

06-03-2017, 14:05

У Дніпрі завершився Всеукраїнський дебатний турнір «Jedi Training Camp», на якому були представлені команди з Вінниці, Дніпра, Києва, Луцька, Одеси та Харкова.

Турнір складався з 5 відбіркових раундів, півфіналу та фіналу, де учасники мали змогу подискутувати на різноманітні теми, зокрема діяльності міжнародних організацій (на прикладі ФІФА), різноманітні суспільні проблеми, тероризм, питання кримінальної відповідальності за злочини в зоні АТО, пріоритезацію конституційних цінностей (життя та здоров’я людини чи свобода).

Дебатний клуб Університету представляли: Радислав Ткаченко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 5 курс, 24 група) — суддя, Костянтин Корнієнко (факультет правосуддя, 5 курс, 2 група) — суддя, Олена Куваєва (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції, 5 курс 13 група) — суддя, Ангеліна Солдатенко (міжнародно-правовий факультет, 4 курс, 2 група), Неллі Кичигіна (міжнародно-правовий факультет, 1 курс, 2 група), Роман Матюшко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс, 10 група), Єгор Колдов (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції, 3 курс, 15 група), Микита Убоженко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції, 1 курс 14 група), Валентин Криловецький (випускник Інституту прокуратури та кримінальної юстиції 2015), Станіслав Мироненко (випускник Інституту прокуратури та кримінальної юстиції 2013) — головний суддя.

Голова дебатного клубу студент Радислав Ткаченко став кращим суддею турніру.

Вітаємо Радислава та бажаємо подальших успіхів!