Студентка Університету Марія Гоєнко стала неодноразовим призером на Київському CAPITAL CUP зі спортивного орієнтування бігом

30-05-2017, 09:35

Гоєнко Марія27 та 28 травня у місті Києві пройшов  CAPITAL CUP   зі спортивного орієнтування бігом.  Підрахунок кубкових змагань складався  за сумою результатів двох днів: KYIV   CITY  SPRINT — змагання на дистанціях спринту (27 травня), які проходили у Київському ботанічному саду та на прилеглих до нього територіях та KYIV CITY RACE — змагання на подовжених дистанціях проведено в  історичному центрі міста (28 травня) на старокиївській горі з великою кількістю археологічних та мистецьких об’єктів, будівель, глухих та прохідних дворів м.Києва.

Студентка першого курсу вечірнього факультету Марія Гоєнко обидва дні була другою в  своїй віковій категорії (Ж-18) і стала срібнім призером CAPITAL CUP   серед дівчат до 18-ти років:

KYIV CITY SPRINT — II місце (Ж-18);

KYIV CITY RACE — II місце (Ж-18);

CAPITAL CUP — II місце (Ж-18).

Щиро вітаємо Марію та бажаємо нових перемог!