Студентка Університету Марія Гоєнко здобула шість медалей на чемпіонаті та кубку України з орієнтування

29-04-2017, 11:22

uWDAPevYZuIЗ 19 по 23 квітня на дюнному рельєфі та Дніпровських схилах Черкаської області пройшли два чемпіонати України зі спортивного орієнтування, в яких  прийняло участь більше 400-х  спортсменів.

У змаганнях естафетних команд з орієнтування бігом (СОБ) перше місце вибороли студентка першого курсу вечірнього факультету Гоєнко Марія та Веремеєнко Євгенія (випускниця Університету – 2017 року) в складі команди Харківської області, кожна в своїй віковій категорії.

Крім того,  Гоєнко Марія стала чемпіонкою на довгій дистанції і бронзовою призеркою на короткій  дистанції в групі Ж-18.

Також у Черкасах проходив  чемпіонат України з точного орієнтування Трейл-О і перший етап кубку України з Темп-О. Гоєнко Марія якнайшвидше і найточніше впоралась з завданнями Темп-О і стала чемпіонкою серед жінок. А в загальному заліку (чоловіки і жінки разом) стала другою, поступившись тільки чемпіону серед чоловіків. В естафетних змаганнях з Трейл-О  Гоєнко Марія в складі жіночої команді  Харківської області виборола  третє  місце в загальному заліку.

Щиро вітаємо та бажаємо нових перемог!