Студентка Університету А.Надьон стала переможцем номінації «За високу практичну значущість результатів роботи» II туру Всеукраїнського конкурсу студентських робіт у 2017-2018 н. р. зі спеціальності «Фізична культура і спорт»

27-03-2018, 13:21

22-23 березня на базі Придніпровської державної академії фізичної культури відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських робіт у 2017-2018 навчальному році зі спеціальності «Фізична культура і спорт».

Анастасія Надьон (факультет адвокатури, 1 курс) вперше взяла участь у даному конкурсі. Її робота «Вплив вправ Пілатес на фізичний розвиток жінок другого зрілого віку, 35-55 років» розглядалась у контексті спеціалізації «Фітнес та рекреація». Науковий керівник роботи – доцент кафедри фізичного виховання № 1 О. Е. Коломійцева.

Всього у конкурсі взяли участь 24 роботи, серед яких більшість – наукові праці студентів фахових закладів вищої освіти.

За підсумками конкурсу робота Анастасія Надьон стала переможцем у номінації «За високу практичну значущість результатів роботи». Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого відзначено «Подякою за участь та підготовку студентських наукових праць».

Щиро вітаємо Анастасію і бажаємо нових наукових досягнень!