02-10-2010, 07:49

2 жовтня. Студентка Академії К.Берко (V курс, 7 факультет) стала фіналісткою Всеукраїнського стипендіального конкурсу для студентів-правників 2008р., а студентки Академії О.Кройтор та Ф.Ханієва – півфіналістками цього конкурсу, який проводила міжнародна юридична фірма «Ді Ел Ей Пайпер» (м.Київ).

ТОВ «Ді Ел Ей Пайпер Україна» є частиною “Ді Ел Ей Пайпер”, найбільшої міжнародної організації з надання юридичних послуг, що надає юридичні послуги у 65 офісах 25 країн світу. «Ді Ел Ей Пайпер» визнано Міжнародною юридичною фірмою 2008 року в Україні.