Студенти 2 курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції НЮУ імені Ярослава Мудрого Олександр Белей, Богдан Трофімов, Юлія Шевченко стали фіналістами конкурсу студентських проектів «Охорона та захист прав людини»

20-11-2017, 10:10

Захід відбувся в Університеті Короля Данила (м. Івано-Франківськ). Команда під науковим керівництвом доцента кафедри кримінального права N 1 Олени Харитонової презентувала проект «Міжнародно-правові стандарти та національні кримінально-правові інструменти захисту права на свободу слова в професійній діяльності журналіста».

Презентери звернулися до сучасних проблем  інформаційних відносин, що побудовані на протистоянні етики відкритості етиці інформаційного стримування, зосередили увагу на свободі слова та діяльності журналістів під час гібридної війни, розглянули проблеми створення та ефективного функціонування системи ліквідації загроз та ризиків щодо безпечної діяльності журналістів з урахуванням рамкових стратегій глобального, європейського регіонального та національного рівнів.

Команда стала переможцем конкурсу у номінації «Інформаційний проект».

Студенти отримали незабутній досвід участі у колективному дослідницькому практикумі, розширили горизонти наукової комунікації, знайшли нових друзів та зарядилися свіжими ідеями.