Студенти Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України взяли участь у форумі з кібербезпеки «HаckIT 2017»

29-09-2017, 16:13

Форум, який проходив у Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, було присвячено питанням інформаційної безпеки та перспективам підприємницької діяльності у сфері інформаційних технологій.

Учасники заходу, серед яких були і студенти Університету, мали змогу прослухати виступи лекторів 10 країн світу з питань кібербезпеки, новітнього програмного забезпечення, захисту прав людини в інформаційній сфері, а також недоліків спеціального національного законодавства. Науковці представили своє бачення розв’язання багатьох проблем.

Під час лекцій студенти ставили запитання, висловлювали власну думку і позицію, отримавши при цьому і вичерпну відповідь фахівця, і його поради.