Студенти Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Університету зустрілися з Міністром юстиції Павлом Петренком

14-12-2016, 13:04

У Мін’юсті пройшла зустріч Міністра юстиції Павла Петренка з 55 студентами 24 юридичних вишів, які підготували найкращі письмові роботи на конкурс на тему розвитку права в Україні, який проводило Міністерство юстиції. Це автори найкращих, найцікавіших та найбільш аргументованих робіт, присвячених питанням права.

Від Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого міністерством були відібрані Ю.Гапон, Ю.Нірша, С.Брояков, В.Голубнича.

«Ми обрали саме ваші роботи, оскільки в них ви вклали власне бачення того, що таке справедливість, що таке право, що таке юстиція. Ті речі, які ви написали у своїх роботах, можливо, не мають достатньої академічності, в них немає великої кількості складних виразів, які використовують юристи. Але вони мають набагато цінніші речі – ваші думки, які йдуть від серця. Ви озвучили ті речі, в які ви вірите, і які захищатимете в майбутньому», – зазначив очільник Мін’юсту.

Він також звернув увагу на те, що студенти в своїх роботах наповнили абстрактні юридичні теми прикладами проблем, які існують в повсякденному житті, і дали своє бачення їх вирішення.

«Я приємно вражений, що ви настільки глибоко відчуваєте важливість професії юриста в нашій державі. Адже за останні 25 років для багатьох обрання цієї професії перетворилося на питання престижу, а не особистих переконань. Юрист – це без перебільшення надзвичайно відповідальна професія. Ми з вами відповідальні за долю людей. Адже людина, яка, будучи невинною, потрапила в скрутну ситуацію, у разі отримання допомоги юриста, зможе вийде з цієї ситуації. Якщо ж такої допомоги немає, її доля може бути знищена, людина може втратити все, що в неї було», – сказав студентам Міністр юстиції.

Усі автори найкращих робіт отримали змогу пройти стажування у Мін’юсті.

Окрім цього, Павло Петренко запросив їх у майбутньому брати участь у конкурсних відборах на вакантні посади в органах юстиції.