Студенти Університету Є.Вегера та В.Березка здобули «золото» та «срібло» міжнародного турніру з дзюдо у Словенії та чемпіонату України в м.Луцьк

24-03-2017, 11:14

У словенському м.Дравоград завершився міжнародний турнір з дзюдо серед юніорів до 21 року.

Євген Вегера (вечірній факультет, 1 курс) у ваговій категорії до 100 кг став переможцем турніру, а Владислав Березка (Слідчо-криміналістичний інститут, 2 курс) у ваговій категорії понад 100 кг посів ІІ місце.

Одразу після завершення турніру Є.Вегера та В.Березка взяли участь у чемпіонаті України (м.Луцьк) та посіли І та ІІ місце відповідно у своїх вагових категоріях (до 100 кг та понад 100 кг).

Вітаємо Євгена та Владислава і бажаємо нових перемог!

Також вітаємо с студентку факультету публічного права та адміністрування Юлію Одринську (3 курс, 1 група), яка стала бронзовим призером чемпіонату України з дзюдо U21 у ваговій категорії 78+ кг!