Студенти Університету успішно виступили на чемпіонаті України з трейл-орієнтування і темп-о

21-05-2018, 14:47
Чемпіонат України проводився 18-20 травня 2018 р.
На відміну від решти видів спортивного орієнтування, де головне завдання – подолати дистанцію якнайшвидше, у трейл-оважливо правильно порівняти відповідність карти і місцевості й точно ідентифікувати розміщення контрольних знаків (призм) згідно з запропонованими легендами.
У змаганнях з темп-о треба не просто правильно відповісти на завдання, а й зробити це якомога швидше.
Незважаючи на несприятливу погоду (майже весь час йшов дощ), студенти НЮУ імені Ярослава Мудрого впоралися із завданнями, жоден з них не залишився без нагород:
Гоєнко Марія (міжнародно-правовий факультет, 2 курс) у групі «Ж-21Еліта» виборола два І місця (на подовженій дистанції і в естафеті) та два ІІ місця (на дистанції темп-о, на короткій дистанції);
Дядюша Артем (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 2 курс) у групі «Ч-20» здобув три І місця (на подовженій дистанції, в естафеті, на дистанції темп-о);
Одноколова Олександра (господарсько-правовий факультет, 2 курс) у групі «Ж-20» стала двічі переможницею (в естафеті та на дистанції темп-о);
Радь Василь (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 2 курс) у групі «Ч-20» посів

I-місце в естафеті та два ІІ місця (на дистанції темп-о, на подовженій дистанції);

Шелудько Валерій (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс) став переможцем в естафеті.
Щиро вітаємо та бажаємо нових здобутків!