Студенти Університету Т.Архіпова, М.Туваклієва та В.Ходарєва здобули три перших місця на Всеукраїнській олімпіаді з кримінального права

19-04-2017, 21:24

11-13 квітня 2017 року на базі Донецького юридичного інституту МВС України, що тимчасово дислокується у Кривому Розі, було проведено Всеукраїнську студентську олімпіаду з кримінального права. У заході взяли участь 50 студентів із 18 вищих навчальних закладів України, що здійснюють підготовку правознавців. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого був представлений командою у складі Тетяни Архіпової (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, III курс), Мадіни Туваклієвої (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, IV курс) та Віолети Ходарєвої (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, IV курс). Тренер і керівник команди – асистент кафедри кримінального права № 2 к.ю.н. К. А. Новікова.

Наша команда продемонструвала ґрунтовні й змістовні знання з кримінального права, блискуче впоралася з усіма завданнями і в результаті усі три учасниці олімпіади від нашого Університету були нагороджені дипломами І ступеня. Переможний виступ наших студентів вкотре засвідчив, що Національний юридичний університет готує найкращих фахівців у сфері права!

Від імені керівництва Університету членів команди прийняв і щиро привітав із заслуженою перемогою проректор з наукової роботи професор А. П. Гетьман, який побажав Т. Архіповій, М. Туваклієвій і В. Ходарєвій стати гідними продовжувачами слави харківської школи кримінального права!

7I2A8729 7I2A8734