Студенти Університету стали бронзовими призерами на Кубку Європи з дзюдо

22-06-2012, 13:11

Завершився Кубок Європи в словенському Цельє, який став хорошою практикою для тих спортсменів, які кваліфікуються на Олімпійські ігри в Лондоні, а також для молодих атлетів, які можливо будуть брати участь у наступному олімпійському циклі і відбиратися на ігри в Ріо-де-Жанейро.

На 3 місце п’єдесталу пошани піднявся багаторазовий переможець Кубків світу та Гран-прі у вазі 81 кг Артем Василенко  (ІПК для МВС, 2 к., 10 гр.).

Багаторазова переможниця та призерка Кубків світу у вазі 52 кг Марина Черняк (факультет підготовки кадрів для Міністерства юстиції України, 2 курс, 12 група) стала бронзовою призеркою Кубку Європи.

Всього на словенських татамі боролися 408 спортсменів з 30 країн.

Загалом команда України стала третьою в медальному заліку Кубка Європи, завоювавши 2 золота, 1 срібло і 4 бронзи.