Студенти Університету посіли ІІІ командне місце на Всеукраїнській Універсіаді з дзюдо

29-04-2017, 12:02

У Сумах у легкоатлетичному манежі СумДУ пройшла XIII Всеукраїнська Універсіада з дзюдо.

У заході взяли участь 46 вищих навчальних закладів з 20 областей України.

В особистій першості Катерина Чертил (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс) у ваговій категорії до 52 кг виборола золоту медаль. Юлія Одринская (факультет публічного права та адміністрування, 3 курс) стала бронзовою призеркою у ваговій категорії  + 78 кг.

У командних змаганнях Катерина Чертил здобула свою другу золоту медаль і кваліфікувалася на Всесвітню Універсіаду. Серед чоловіків Максим Резник (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 2 курс) у ваговій категорії до 81 кг та Олександр Міндила (Слідчо-криміналістичний інститут, 5 курс) в абсолютній вазі завоювали срібло.

Щиро вітаємо і бажаємо нових успіхів!