Студенти Університету М.Черняк і К.Чертил здобули «золото» та «срібло» (відповідно), а О.Міндила та В.Березка у складі збірної команди Харківської області посіли ІІІ місце на чемпіонаті України з дзюдо

09-10-2017, 16:38

Чемпіонат України з дзюдо відбувся у м. Суми.

У заході взяли участь майже 300 спортсменів з 20 областей країни.

В особистому заліку Черняк Марина (факультет правосуддя, магістратура 2 курс) у ваговій категорії до 48 кг здобула І місце, і Чертил Катерина (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс) у ваговій категорії до 52 кг виборола ІІ місце.

У командному заліку (у складі збірної команди Харківської області) Березка Владислав (Слідчо-криміналістичний інститут, 3 курс) у ваговій категорії + 100 кг  та Міндила Олександр (Інститут підготовки кадрів для МВС України, магістратура 2 курс) у ваговій категорії до 100 кг посіли ІІІ місце.

Щиро вітаємо та бажаємо нових перемог!