Студенти Університету Д.Пікаш, Е.Куриленко, С.Кузьменко та О.Філь успішно виступили на чемпіонаті Харківської області серед юніорів з легкої атлетики

04-05-2018, 12:06

3-4 травня на легкоатлетичному стадіоні «Динамо» пройшов  чемпіонат Харківської  області  серед юніорів. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів ЗВО області, гості з інших областей, серед яких – учасники та призери чемпіонатів Європи та світу.

Денис Пікаш (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс) у стрибках в висоту, подолавши 205 см (результат кандидата у майстри спорту України), посів І місце у юніорській категорії.

Едуард Куриленко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс) у метанні списа (57 м) також став першим.

Сергій Кузьменко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс) на біговій дистанції 10 000 м здобув ІІ місце, а Олександр Філь (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1 курс) – ІІІ місце.

Вітаємо всіх і бажаємо подальших успіхів і нових рекордів!