Студенти Університету Владислава Капліна та Де Стефані Лайт успішно виступили на обласних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» з тенісу

03-05-2018, 15:49

На кортах Національного політехнічного університету пройшли обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів ЗВО Харківської області з тенісу. У змаганнях взяла участь збірна команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з тенісу. За підсумками члени збірної Університету здобули дві бронзові нагороди.

В одиночному розряді серед жінок ІІІ місце посіла студентка 3 курсу міжнародно-правового факультету Де Стефані Лайт.

У парному розряді серед жінок Владислава Капліна (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України) та Де Стефані Лайт (міжнародно-правовий факультет) посіли ІІІ місце.

Вітаємо бронзових призерів та бажаємо подальших успіхів у навчанні та спорті!