Студенти Університету вибороли усі нагороди на відкритому дебатному турнірі

29-03-2018, 17:14

Правовий дебатний турнір «Битва Факультетів» вже втретє проведено для усіх бажаючих перевірити свої навички з аргументації й ораторського мистецтва.

У заході взяли участь студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та інших вишів Харкова, а також активні учні випускних класів шкіл нашого міста.

Головними суддями були випускник Університету Криловецький Валентин разом із студентом 4 курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Колдовим Єгором.

За право стати переможцем у фіналі даного турніру змагалися команда «Ориел» у складі Костіна Владислава і Діани Лисенко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції) і команда «Над пропастью во лжи» у складі Кічігіної Неллі (міжнародно-правий факультет) та Авраменка Дмитра (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України).

Перемогла команда «Над пропастью во лжи».

Нагороду «Кращого Судді» отримав випускник та екс-глава Дебатного клубу Радислав Ткаченко, а Кубок «Топ-Спікерів» поділили між собою Владислав Костін і Дмитро Авраменко.

Вітаємо й бажаємо успіхів нашим дебатерам у подальших змаганнях!