Студенти Ксенія Іванова та Дмитро Давідьянц (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України) провели інтерактивну бесіду з учнями Харківської загальноосвітньої школи № 139

02-02-2017, 15:02

Зустріч відбулася за ініціативи керівництва школи.

Спочатку студенти розповіли школярам про види юридичної відповідальності та особливості кожної з них, після чого учні поставили свої запитання. Найчастіше піднімалися питання про кваліфікацію злочинів.

Серед інформації, яка найбільше цікавила учнів, була та, що пов’язана з роботою Національної поліції, а саме її компетенціями та повноваженнями щодо охорони правопорядку.

Також юнаки та дівчата цікавились особливостями навчання в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого та думкою гостей (студентів вишу) з приводу того, якими рисами характеру мають бути наділені сучасні юристи.