Співробітник кафедри земельного та аграрного права Університету Олена Савельєва здобула дві золоті медалі на Кубку України з кікбоксінгу серед дорослих WPKA

16-10-2012, 11:15

Кубок України з кікбоксингу WPKA серед дорослих пройшов 11-14 жовтня 2012 року в легкоатлетичному манежі «Школа вищої спортивної майстерності» м.Харкова вул. Динамівська, 5-А.

Організатори заходу: НГО «Український Союз Кікбоксінгу», Державна служба молоді та спорту України, Головне Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації, Харківська обласна Федерація ГО «Український Союз Кікбоксінгу».

Кандидат у майстри спорту України з кікбоксингу та ушу Олена Савельєва здобула дві золоті медалі в розділах: сольні композиції без зброї та сольні композиції зі зброєю.