Спортсмени збірної команди Університету успішно виступили у Спартакіаді серед студентів вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації в рамках обласних щорічних спортивних змагань “Спорт протягом життя” серед учнівської та студентської молоді області

23-04-2012, 15:42

Збірна команда Університету з самбо посіла перше командне місце.

Переможці змагань з самбо в особистому заліку стали:

– Голозубов Владислав (ІПК для МВС України, 3 курс, 4 група);

– Половець Марина (ІПКОП, 5 курс, 8 група);

– Гуляєв Артем (ІПК для МВС України, 3 курс, 5 група);

– Бекіров Емір (ІПК для МВС України, 1 курс, 8 група);

– Черняк Інна (факультет підготовки кадрів для Міністерства юстиції України, 2 курс, 12 група);

– Угринюк Наталія (господарсько-правовий факультет, 4 курс, 12 група);

– Богомол Андрій (ІПКОП, 3 курс, 4 група);

– Старов Ілля (ІПКОП, 3 курс, 13 група).

Срібними призерами:

– Рубель Катерина (ІПК для МВС України, 4 курс, 10 група);

– Дальока Микита (ІПКОП, 5 курс, 13 група);

– Плетенко Олександр (факультет підготовки кадрів для Міністерства юстиції України, 2 курс);

– Мєдвєдєв Кирил (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 2 курс, 7 група).

Бронзові призери:

– Гусєв Юрій (ІПК для МВС України, 3 курс, 4 група);

– Позняков Сергій (ІПК для МВС України, 2 курс, 10 група);

– Суліменко Ірина (ІПК для МВС України, 3 курс, 12 група);

– Климчук Світлана (ІПК для МВС України, 3 курс, 12 група);

– Дика Альона (ІПК для МВС України, 3 курс, 12 група);

– Жданов Володимир (ІПЮК для СБУ, 5 курс, 2 група);

– Шатохіна Єлизавета (ІПК для МВС України, 4 курс, 5 група);

– Скворець Микита (господарсько-правовий факультет, 2 курс, 1 група).

 У змаганнях з тхеквондо в особистому заліку студенти Університету посіли:

I місце:

– Забіяка Сергій (ІПКОП, 1 курс, 2 група).

II місце:

– Нівінський Олександр (ІПЮК для СБУ, 1 курс, 1 група).

III місце:

– Лагно Анастасія (військово-юридичний факультет, 1 курс, 2 група);

– Кадиш Артем (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 3 курс, 12 група).

У змаганнях з дзюдо збірна команда Університету у командному заліку стала срібним призером Спартакіади.

Переможці змагань в особистому заліку:

– Голозубов Владислав (ІПКОП, 3 курс, 4 група);

– Ретинський Станіслав (ІПК для МВС України, 3 курс, 5 група);

– Рихліцька Яна (господарсько-правовий факультет, 2 курс, 4 група);

– Черняк Марина (факультет підготовки кадрів для Міністерства юстиції України, 2 курс, 12 група);

– Богомол Андрій (ІПКОП факультет, 3 курс, 4 група).

Срібні призери:

– Половець Марина (ІПКОП факультет, 5 курс, 8 група);

– Черняк Інна (факультет підготовки кадрів для Міністерства юстиції України, 2 курс, 12 група);

– Бухарін Гліб (ІПК для МВС України, 2 курс, 4 група);

– Рубель Катерина (ІПК для МВС України, 4 курс, 10 група);

– Привезенцев Валерій (3 факультет, 4 курс, 8 група).

Бронзові призери:

– Позняков Сергій (ІПК для МВС України, 2 курс, 10 група);

– Дика Альона (ІПК для МВС України, 3 курс, 12 група);

– Жданов Володимир (ІПЮК для СБУ, 5 курс, 2 група);

– Шатохіна Єлизавета (ІПК для МВС України, 4 курс, 5 група);

– Скворець Микита (господарсько-правовий факультет, 2 курс, 1 група).

У змаганнях з карате учасники збірної команди Університету в особистому заліку посіли:

I місце:

– Авдєєв Дмитро (факультет підготовки кадрів для Міністерства юстиції України, 3 курс, 11 група);

– Касицький Денис (ІПКОП, 4 курс, 20 група).

– III місце:

– Попков Даніїл (ІПКОП, 2 курс, 7 група).

У змаганнях зі спортивної аеробіки збірна команда Університету у командному заліку стала бронзовим призером Спартакіади.

– Алдошина Поліна (факультет підготовки кадрів для Міністерства юстиції України, 2 курс, 6 група);

– Бібік Марина (господарсько-правовий факультет, 1 курс, 7 група);

– Войнова Валерія (ІПКОП, 2 курс, 12 група);

– Гончар Ілля (ІПК для МВС України, 3 курс, 2 група);

– Давидова Аліна (факультет підготовки кадрів для Міністерства юстиції України, 1 курс, 11 група);

– Зайцева Марія (факультет підготовки кадрів для системи Пенсійного фонду України, 1 курс, 4 група);

– Крицька Ірина (ІПКОП, 3 курс, 4 група);

– Ляліна Світлана (ІПКОП, 2 курс, 14 група);

– Нуждіна Ніна (факультет підготовки кадрів для Міністерства юстиції України, 3 курс, 8 група);

– Петренко Ольга (факультет підготовки кадрів для Міністерства юстиції України, 2 курс, 4 група);

– Прокоп’юк Іванна (факультет підготовки кадрів для Міністерства юстиції України, 3 курс, 11 група);

– Руссо Ірина (ІПКОП, 2 курс, 14 група);

– Рученко Катерина (господарсько-правовий факультет, 4 курс, 4 група);

– Скачок Інна (господарсько-правовий факультет, 1 курс, 9 група);

– Стебаєва Ганна (господарсько-правовий факультет, 1 курс, 4 група);

– Тібеж Олеся (ІПКОП, 3 курс, 18 група).

У змаганнях з кікбоксінгу учасник збірної команди Університету в особистому заліку посів:

I місце:

– Чернишов Костянтин (ІПКОП, 4 курс, 1 група).

У змаганнях з художньої гімнастики учасниця збірної команди Університету в особистому заліку посіла:

II місце:

– Видра Софія (факультет підготовки кадрів для Міністерства юстиції України, 1 курс, 5 група).

У змаганнях з боксу учасники збірної команди Університету в особистому заліку посіли:

I місце:

– Гусейнов Гюндуз (факультет підготовки кадрів для Міністерства юстиції України, 5 курс, 6 група);

– Лагно Анасиасія (військово-юридичний факультет, 1 курс, 2 група).

II місце:

– Кальченко Володимир (ІПЮК для СБУ, 1 курс, 4 група);

– Чернишов Костянтин (ІПКОП, 4 курс, 1 група).

III місце:

– Алоєв Мурат (ІПКОП, 1 курс, 13 група);

– Іванченко Едуард (факультет підготовки кадрів для Міністерства юстиції України, 3 курс, 3 група);

– Зірка Інокентій (ІПЮК для СБУ, 1 курс, 4 група).