СБУ відзначила Університет у ювілейному звіті

07-04-2017, 10:29

До 25-річчя СБУ вийшов друком звіт про діяльність Служби.

У передмові «Усім небайдужим» голова Служби безпеки України В.С.Грицак зазначив: «Ми є частиною народу України й усвідомлюємо, що саме в єдності наша сила, тому що без вашої масштабної підтримки та довіри складно протистояти сучасним викликам і загрозам безпеці держави. Наш професійний девіз: «Безпека держави – безпека народу» винесено в заголовок видання. І Служба безпеки України віддана цьому принципу».

У виданні окрема увага приділена Національному юридичному університету імені Ярослава Мудрого у формуванні кадрового корпусу: «… в Службі безпеки України працюють висококваліфіковані юристи-слідчі, переважна більшість з яких здобула освіту в одному з кращих юридичних вищих навчальних закладів – Національному юридичному університету імені Ярослава Мудрого».

Служба безпеки України одна з небагатьох європейських спецслужб, яка забезпечує свої кадрові потреби завдяки наявності у своїй структурі двох навчальних підрозділів, які здійснюють підготовку та перепідготовку власних кадрів.

Це Національна академія Служби безпеки України – відомчий вищий військовий навчальний заклад, розташований у м.Київ, та Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, що входить до складу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м.Харків).

Специфіка Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – підготовка на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого для потреб Служби безпеки України фахівців за спеціальністю «Право» та підвищення кваліфікації слідчих, керівників слідчих підрозділів і співробітників-юристів Служби.