Розпочато роботу по вступу Академії до Мережі університетів Чорноморського регіону

02-08-2010, 07:22

2 вересня розпочато роботу по вступу Академії до Мережі університетів Чорноморського регіону.

Діяльність Мережі спрямована на досягнення цілей Організації Чорноморського Економічного Співробітництва (ОЧЕС) і Парламентської асамблеї Організації Чорноморського Економічного Співробітництва (ПАЧЕС) по перетворенню Причорномор’я в регіон миру, свободи, стабільності і процвітання через взаємну кооперацію. Мережа є одним із комплексних проектів академічного співробітництва Чорноморського регіону, об’єднує понад 100 університетів з 12 країн Причорномор’я. Університети – члени Мережі співпрацюють у рамках різноманітних європейських програм двох- та багатостороннього співробітництва.