Ректор Університету В.Я.Тацій зустрівся з членами шахового клубу «Юридична академія», які стали чемпіонами України 2017 року з класичної гри серед клубних команд

29-05-2017, 17:10

На зустрічі були присутні президент шахового клубу «Юридична академія» проректор з наукової роботи А.П.Гетьман, проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, старший тренер клубу та головний тренер жіночої збірної України М.Л.Бродський, тренер жіночої збірної України та клубу Олександр Ковчан, тренер клубу Євгенія Долуханова та студент Університету Владислав Войтович.

Шахісти поділилися враженнями від чемпіонату, про перебіг подій на змаганнях та розповіли про майбутні плани.

Ректор Університету В.Я.Тацій подякував спортсменам та керівництву шахового клубу за досягнення і побажав нових перемог.