Ректор Університету В.Я.Тацій взяв участь у координаційній нараді правоохоронних органів

13-11-2012, 17:41

13 листопада 2012 року під головуванням Генерального прокурора України В.П.Пшонки відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів «Забезпечення протидії злочинності та корупції у державі в умовах реформування кримінального процесуального законодавства».

У нараді взяв участь Президент України В.Ф.Янукович.

Також на заході були присутні Міністр внутрішніх справ України В.Ю.Захарченко, Голова Служби безпеки І.О.Калінін, Голова Державної податкової служби О.В.Клименко, Голова Державної митної служби І.Г.Калєтнік, голова Верховного Суду України П.П.Пилипчук, в.о. голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ С.М.Міщенко, перший заступник Голови Верховного Суду Я.М.Романюк, Міністр юстиції України О.В.Лавринович, Президент Національної академії правових наук України В.Я.Тацій, працівники центральних та регіональних апаратів правоохоронних органів та органів прокуратури.

Президент Національної академії правових наук України, ректор Університету В.Я.Тацій виступив з доповіддю, в якій зокрема  запропонував створити моніторингову групу для аналізу імплементації нового Кримінального процесуального кодексу України.

Президент України погодившись з пропозицією ректора зазначив, що ця група має підтримувати тісний зв’язок із правоохоронними, судовими органами та представниками адвокатури і що найближчим часом буде зібрано робочу групу, на якій визначатимуться принципи моніторингу виконання нового КПК України.

«Той факт, що нам вдалося від констатації необхідності змін прийти до якісно нового Кодексу, переконливо свідчить про прагнення України розвиватися як європейській правовій державі, зміцнювати верховенство права та всебічно утверджувати права і свободи громадян», − сказав В.Ф.Янукович.

www.president.gov.ua

www.utr.tv