Ректор В.Я.Тацій та проректор В.В.Комаров брали участь у зустрічі учасників Договору про співробітництво (Москва, Росія)

19-12-2010, 09:15

19 − 20 грудня в Москві (Росія) відбулася робоча зустріч представників провідних вищих навчальних закладів − учасників Договору про співробітництво.

У зібранні взяли участь представники юридичного факультету Московського державного університету імені М.В.Ломоносова, Московської державної юридичної академії, Саратовської державної академії права, Уральської державної юридичної академії, юридичного факультету Білоруського державного університету. Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого представляли ректор В.Я.Тацій та проректор В.В.Комаров.

На зустрічі були розглянуті такі питання:

1. Результати співробітництва за час координації співробітництва Московською державною юридичною академією;
  2. Презентація журналу «Юридическая наука и образование»;
  3. Прийняття нового члена Договору – юридичного факультету Білоруського державного університету.

Учасники зустрічі були одностайними в тому, що співробітництво є ефективним і його слід розширяти. Були висловлені побажання щодо більш чіткої координації дій у зв’язку з обміном навчальною і науковою літературою, більш ефективного використання електронних можливостей. Координація на наступний рік передана Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого.

При обговоренні першого номера журналу «Юридическая наука и образование» зазначено, що головна мета його створення – це прагнення об’єднати в одному виданні кращі сучасні теоретичні й прикладні розробки різних наукових та навчальних шкіл в області права для подальшого розвитку юридичної науки, а спільний для учасників Договору журнал буде видаватися один раз на рік на основі принципу ротації видавця. Обговорювали питання щодо структури і змісту наступного номеру спільного журналу .

В рамках зустрічі підписано додаткову угоду про прийняття нового члена Договору – юридичний факультет Білоруського державного університету.