Ректор В.Я.Тацій зустрівся з дворазовою призеркою Всесвітньої Універсіади 2017 студенткою Університету Мариною Макаровою

04-09-2017, 17:04

На заході були присутні проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, віце-президент волейбольного клубу «Юракадемія» державний радник юстиції 2-го класу В.Л.Синчук, голова спортивного клубу Університету М.І.Гоєнко, завідувач кафедри фізичного виховання № 2 Л.С.Луценко та доцент кафедри фізичного виховання № 2 І.О.Бодренкова.

Марина Макарова поділилися враженнями від Всесвітнього студентського спортивного форуму, про перебіг подій на змаганнях та розповіла про майбутні плани.

Ректор Університету В.Я.Тацій подякував спортсменці за високі досягнення і побажав нових успіхів та перемог!