Ректору Університету В.Я.Тацію вручили орден «Патріот Вітчизни», заснований неурядовою організацією «Інститут соціально-політичних ініціатив»

21-11-2012, 17:30

Орден «Патріот Вітчизни» вручають людям, які зробили значний внесок у процвітання України, досягли високих результатів у професійній діяльності, є успішними керівниками підприємств, організацій, навчальних закладів, а також людям, які беруть активну участь у соціальному та благодійному житті країни, піднімають культурний рівень українців, дбають про позитивний імідж України за її межами.

Інститут соціально-політичних ініціатив ставить метою впровадження в Україні європейських цінностей і стандартів. Вивчає громадську думку та лобіює інтереси громадян в органах влади та місцевого самоврядування, проводить освітню і тренінгову підготовку політиків. Займається просвітницькою, консультативною та видавничою діяльністю.

Нагороду вручено на урочистостях у Національній академії правових наук України.

Отримавши відзнаку, кавалер ордену «Патріот Вітчизни» В.Я.Тацій зазначив: «На моєму шляху були добрі, мудрі, відповідальні люди, які допомагали мені стати на ноги, стати професіоналом, стати людиною дуже відповідальною  і патріотом нашої держави».

Ректору Університету В.Я.Тацію вручили орден «Патріот Вітчизни»Кавалер ордену «Патріот Вітчизни» В.Я.ТаційУрочистості у Національній академії правових наук України