Під час засідання вченої ради Університету викладачам, співробітникам і студентам вручено почесні нагороди за активну науково-дослідну, навчальну роботу та досягнення в галузі мистецтва і спорту

18-11-2011, 10:35

Почесну відзнаку Орден Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» III ступеня за видатні досягнення в галузі науки  отримали професори-старійшини

•  П.І.Жигалкін, професор кафедри трудового права;

•  В.В.Комаров, професор, завідувач кафедри цивільного процесу, проректор з навчально-методичної роботи.

 

Почесну відзнаку Орден Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» III ступеня за значний особистий внесок у розвиток матеріально-технічної бази Університету отримав

І.К.Прищепа, проректор з економіки та соціального розвитку.

 

Нагрудні знаки отримали
за успішну, сумлінну, старанну роботу викладачі та співробітники, які працюють в Університеті  понад 30 років:

М.В.Буроменський, завідувач кафедри міжнародного права і державного права зарубіжних країн;
А.Л.Дудніков, доцент кафедри криміналістики;
В.В.Жернаков, завідувач кафедри трудового права;
І.В.Жилінкова, професор кафедри цивільного права № 1;
В.В.Зуй, доцент кафедри адміністративного права;
В.М.Киричко, доцент кафедри кримінального права № 1;
Н.В.Кулібаба, методист вищої категорії навчального відділу;
С.М.Олейников, доцент кафедри теорії держави і права;
•  А.К.Соколова, доцент кафедри екологічного права;
•  О.А.Сурженко, доцент кафедри цивільного права № 1.

 

 

Стипендії імені Ярослава Мудрого за значні здобутки у науково-дослідницькій діяльності та  успіхи  у навчанні  отримали:

•    М.О.Сосуля (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, ІІІ курс, 13 група);
•    А.В.Ващенко (господарсько-правовий факультет, ІІІ курс, 3 група);
•    Л.С.Стешенко (Інститут підготовки кадрів для МВС України, ІІ курс, 6 група);
•    В.Ю.Штика (факультет підготовки кадрів для органів юстиції України, ІІ курс, 7 група);
•    О.В.Бачинський (Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України, ІІ курс, 1 група);
•    Я.В.Страх (військово-юридичний факультет, ІІІ курс, 2 група);
•    В.Є.Жунь (факультет підготовки юристів для Міністерства закордонних справ України, ІІ курс, 1 група);
•    О.О.Широковська (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, ІІІ курс, 2 група);
•    А.Е.Грав’юк (факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України, ІІІ курс, 5 група);
•    О.В.Гуменюк (Кримський юридичний інститут, ІІІ курс);
•    С.О.Старих (Полтавський юридичний інститут, ІІІ курс, 33 група).

Стипендії Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» за значні здобутки в галузі мистецтва та спорту  отримали:

•    О.Г.Бондар (факультет підготовки кадрів для органів юстиції України IV курс, 14 група);
•    І.В.Бобаль (Інститут підготовки кадрів для МВС України, IV курс, 12 група);
•    С.О.Вовчин (господарсько-правовий  факультет, ІІ курс, 4 група);
•    А.О.П’ятаха  (факультет підготовки кадрів для органів юстиції України, ІІ  курс, 6 група);
•    Ю.І.Усманов (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, ІІІ  курс, 16 група);
•    Я.І.Калашник (господарсько-правовий факультет, ІІІ курс, 5 група);
•    Д.Ю.Шкатула (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, ІІІ  курс, 5 група), майстер спорту України з шашок;.
•    С.В.Ретинський (Інститут підготовки кадрів для МВС України, ІІІ курс, 5 група), майстер спорту України з боротьби самбо та дзюдо;
•    М.М.Черняк (факультет підготовки кадрів для органів юстиції України,  ІІ курс, 12 група), майстер спорту міжнародного класу з боротьби дзюдо.
•    В.В.Онищук (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, IV курс, 6 група), міжнародний гросмейстер з шахів;
•    Г.О.Гордієнко (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України,  IV курс, 19 група), кандидат у майстри спорту України з шахів;
•    С.С.Сергієнко (Інститут підготовки кадрів для МВС України, ІІ курс, 6 група), кандидат у майстри спорту України з плавання.